İş Hayatında Yenilik

tarafından on Aralık 10, 2016 içinde

Sahnedeki muhteşem Show’larıyla herkesin beğenisini kazanan Asena bu kez iş kadınlığına soyundu. Asena kendisinin hazırladığı abiye ve gelinlik modellerinin lansmanına önümüzdeki aylarda Almanya’da başlayacağını belirtti.

Kıyafetlerde Asena Stili

Yıllar evvel kostümde ilk devrimini yapan Asena, üçgen şeklindeki iki parça olan kostümleri etek haline getirerek dans konusunda olduğu kadar kostümleriyle de adından sıkça söz ettirmiştir. Asena o dönemlerde tüm dansözlere kıyafet konusunda öncü olup kendisi gibi giyinmesini sağlamıştır. O dönemde moda konusunda kendini kanıtlayan Asena, yine kendisinin hazırladığı abiye ve gelinlik modelleriyle adından çokça bahsettireceğe benziyor. Haute Couture dizayn edilmesi beklenen modellerin elegant ve özgün modellerden oluşacağını belirten Asena, kendi stilinde tasarlanacak olan abiye ve gelinlik modellerinin eşsiz olacağını belirtiyor.

Almanya’da Muhteşem Organizasyon!

Bülent Ersoy, Semiha Yankı ve Asena’nın yer alacağı özel organizasyon Almanya’da 17 Aralıkta düzenlenecek. Bülent Ersoy’un 5 yıl süren yurtdışında sahne almama kararından sonra bir ilk olacak dev konser Grammophon Events Dortmunth’da düzenlenecek. Mekândaki konukların unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşayacağı gecede Bülent Ersoy ve Semiha Yankı’nın yanı sıra Asena’nın dans show’u da heyecanla bekleniyor.

2024 Asena Official