Kıbrısta Asena ve Alişan Rüzgârı Esti!

tarafından on Aralık 5, 2016 içinde

Kıbrıs Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de düzenlenen gecede Asena ve Alişan sahne aldı. Mekânı dolduran konuklara unutulmaz bir gece yaşatan ikili, dans ve şarkılarıyla herkesi büyüledi.

Geceye Sürpriz Misafir!

Alkışların hiç dinmediği geceye misafir olarak gelen Seda Sayan, yakın dostu Alişan’ın davetini kırmayıp herkesin dilinde olan şarkısı “Karagözlüm” ü artar da iki kes seslendirdi. Türk Halk Müziği, Arabesk, Türk Sanat Müziği ve Pop müzikten oluşan Nuh’un gemisi için hazırladığı repartuarıyla Kıbrıslılara müzik ziyafeti yaşatan Alişan, tekrar Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’e geleceğini belirtti.

Dansın Sanat Güneşi

Dans figürleriyle ve yenilediği müzik repartuarıyla mekânı dolduran konuklara muhteşem bir gece yaşatan Asena, sahneden indikten sonra Seda Sayan’ın yanına gitti. Asena muhteşem figürleri ve şarkılarıyla tüm konukları olduğu gibi Seda Sayan’ı da etkiledi. ‘Seni sahnede hayranlıkla ve gözümü kırpmadan izledim. Erkan’a da senin ayağında kurşundan dolayı platin olduğunu söyleyince seni ayağa kalkıp alkışladık’ diyerek etkilendiğini belirten Seda Sayan, Kıbrıslıların adını verdiği “ Dansın Sanat Güneşi” lafını da çok beğendiğini belirtti. Bu muhteşem gecenin organizasyonunu sahibi ve casinonun yöneticisi Süleyman Leventoğlu ve yardımcısı Refiye Sarı programdan bitiminde yaptıkları açıklamada yaşattıkları unutulmaz gece için sanatçıları tebrik ederek, 26 Kasım’da da Ebru Gündeş’i ağırlayacaklarını söyledi.

2024 Asena Official